Centurio
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...: | Fórum aliancí Centurio | :...


 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Představení nových členů

Goto down 
+4
Puntík
PRECHULA
hypa
jar
8 posters
AutorZpráva
jar




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 26. 06. 09

Představení nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Představení nových členů   Představení nových členů Empty2009-06-27, 08:15

Ahoj. Všechny Vás zdravím. Jmenuji se jar a před pár dny jsem vstoupil do Vaší aliance. Jsem říman - hospodář, nikoli válečník. Svou armádu využívám pouze na obranu. Útočné aktivity ode mne v této fázi hry nečekejte. Jelikož mám hlavní vesnici na MC 15-bestii, můj přínos Centuriu vidím především v podpoře aliančních vesnic při obraně.
Teším se na spolupráci a přeji příjemný den.
S pozdravem jar.
Návrat nahoru Goto down
hypa




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 06. 06. 09
Location : Centurio

Představení nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení nových členů   Představení nových členů Empty2009-06-30, 20:40

ok, tak to rad vidim, obranar se nikdy neztrati. vitej v klubu Smile
Návrat nahoru Goto down
PRECHULA




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 28. 06. 09
Age : 38
Location : Centurio 2

Představení nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení nových členů   Představení nových členů Empty2009-07-02, 19:26

zdavim vsechny sem Prechula ze vsi Vidlakovice Very Happy(gal) nejsem utocny typ ale semtam si zautocim spise zameruji na rozvoj vsi atd vojsko vyuzivam predevsim pro obranu.sem rad ze ste me prijali do vasi ali a doufam ze bude to-li v mojich silach kazdemu rad pomohu.
Návrat nahoru Goto down
Puntík

Puntík


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 18. 06. 09
Location : Centurio 2

Představení nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení nových členů   Představení nových členů Empty2009-07-04, 22:34

Ahojtě. Jsem gal Puntík z města Puntíkovo, v reálu Hanka z ČB. Pro momentání nedostatek času jen obranář, ale časem se vrátím i k útoku. Útočit mě bavilo, hlavně získané kořisti :-))
Moji vojáci jsou připravení položit své životy za své přátele.
Návrat nahoru Goto down
Kristofer




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 15. 07. 09

Představení nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení nových členů   Představení nových členů Empty2009-07-18, 21:16

Ahoj. Jsem Kristofer a jsem říman. Snažím se co nejvíce rozvíjet, ale bohužel mě občas prudí Punta z Cookies ale koho ne, že:-) Takže teď jedu spíš obranu. Jsem rád, že jsem tady a doufám, že jim to trochu víc znepříjemníme!!!
Návrat nahoru Goto down
JENIK4




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 24. 07. 09
Location : C2

Představení nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení nových členů   Představení nových členů Empty2009-07-24, 22:29

tak ahoj všichni já jsem jenik4 a Říman MLÁTIM KOLEM SEBE co sedá , Very Happy ale voni mně taky !!!!takže mam skoro prd,ale co mam tak dám a pošlu!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Baodai




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 11. 08. 09
Age : 46
Location : [C2]

Představení nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení nových členů   Představení nových členů Empty2009-08-11, 15:04

Zdravím všechny aliančníky, jsem nový člen Baodai, mám vesničky Královský vršek a Osada Klechtavec, poměrně rád účtočím a likviduji, ale jsem připraven i na obranu a pomoc. Buduji co stačím, armáda roste. Travianu zdar.
Návrat nahoru Goto down
http://www.mobilbonus.cz
januv stit




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 21. 08. 09
Age : 27
Location : centurio2

Představení nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení nových členů   Představení nových členů Empty2009-08-23, 10:18

jsem januv stit a jsem utocneho puvodu a rad sem utocil dokud se neobjevil sín slavy k a zacal mne likvidovat ale to zvladam.Jinak se menuju honza herman z havlickova brodu a je mi 13let.Jsem rad zesem tady valianci cheers
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Představení nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení nových členů   Představení nových členů Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Představení nových členů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Centurio :: Novinky-
Přejdi na: