Centurio
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...: | Fórum aliancí Centurio | :...


 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 !!! Novinky v alianci

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
vlkus Ovidius




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 17. 05. 09

!!! Novinky v alianci Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! Novinky v alianci   !!! Novinky v alianci Empty2009-06-10, 21:42

Ave,

je v plánu aby jsme se mohli ještě rozšiřovat, tak přesunout některé hráče do C2. Některýn z vás tedy přijde zpráva, že dostanou pozvánku od C2.

Na naší spolupráciu a pomoci se samozřejmě nebude nic měnit.

S úctou Ovidius farao
Návrat nahoru Goto down
vlkus Ovidius




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 17. 05. 09

!!! Novinky v alianci Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! Novinky v alianci   !!! Novinky v alianci Empty2009-06-10, 21:44

Ještě jedna zpráva. Jak jste asi poznali forum není plně funkční a musí se dotáhnout. Bude to zhruba do konce týdne.

Děkujemem za pochopení Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Gothix

Gothix


Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 17. 05. 09
Location : Centurio2

!!! Novinky v alianci Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! Novinky v alianci   !!! Novinky v alianci Empty2009-06-12, 14:26

Rád bych upozornil na Kodex válečníka, kterým by se každý člen Centuria měl řídit. Usnadní nám to plno práce!
Návrat nahoru Goto down
http://pss.ic.cz
Gothix

Gothix


Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 17. 05. 09
Location : Centurio2

!!! Novinky v alianci Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! Novinky v alianci   !!! Novinky v alianci Empty2009-07-02, 12:28

Je na světě aliance [C3] je to bývalý náš spojenec °CL°
Tato aliance se do budoucna rozpustí a někteří členové posílí naší ally C2 a někteří matičku Centurio..
Návrat nahoru Goto down
http://pss.ic.cz
PRECHULA




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 28. 06. 09
Age : 38
Location : Centurio 2

!!! Novinky v alianci Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! Novinky v alianci   !!! Novinky v alianci Empty2009-07-02, 19:34

takze jestli dobre chapu tak se po obdrzeni zpravy mame priradik d dane ally???a nase spoluprace budou i nadale pokracovat???
Návrat nahoru Goto down
Gothix

Gothix


Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 17. 05. 09
Location : Centurio2

!!! Novinky v alianci Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! Novinky v alianci   !!! Novinky v alianci Empty2009-07-02, 19:46

Stávající členové asi nikam jinam nepůjdou, jen nás trochu přibude, jak v Centuriu, tak v Centuriu2 a bývalá °CL°, nyní [c3] se ve výsledku úplně rozpustí, nebo tam zůstanou jen neaktivní členové...
Návrat nahoru Goto down
http://pss.ic.cz
dionýsie

dionýsie


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 05. 06. 09
Location : Centurio

!!! Novinky v alianci Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! Novinky v alianci   !!! Novinky v alianci Empty2009-07-29, 20:34

Ahojky,
už jsem se rozloučila s císařem, ale chtěla bych i s ostatními, mám možnost a musím jít, takové věci nelze nevzít.
Ráda jsem byla s vámi v ali, ale spolupráce a srdce mě táhne blíž k nejen spojenci. Jistě mě pochopíte, ali mi nadále zůstane kamarádem a nehodlám se nijak proti ní angažovat.
Moc dobře se mi s vámi spolupracovalo.
Držte se, dio
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





!!! Novinky v alianci Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! Novinky v alianci   !!! Novinky v alianci Empty

Návrat nahoru Goto down
 
!!! Novinky v alianci
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Centurio :: Novinky-
Přejdi na: